Czas realizacji zamówienia

Po złożeniu zamówienia w naszym sklepie, otrzymasz wiadomość e-mail, która będzie zawierała link. Kliknięcie w link będzie oznaczało, że potwierdzasz złożone zamówienie. Potwierdzenie zamówienia jest równoznaczne z przygotowaniem produktów do wysyłki przez zespół naszych pracowników. Jako Klient Eko Smak, będziesz również na bieżąco informowany o postępie dotyczącym komplementowania i wysyłki Twojego zamówienia.

Wysyłka towarów odbywa się w najszybszym możliwym czasie, termin nadania zależny jest przede wszystkim od wybranej formy płatności (przelew, gotówka, PayPal, PayU), natomiast czas dostawy zamówionych produktów będzie zależał od wybranej formy dostawy (przesyłka kurierska, poczta polska, paczkomaty). Klient może również zdecydować się na osobisty odbiór towarów.

Dostępność produktów na stanie sklepu oraz wybrana przez klienta forma płatności decydują o terminie wysyłki. Czas dostawy produktów zależy tylko od wyboru odpowiedniej formy dostawy zakupów, czyli to klient ma wpływ na to, kiedy otrzyma zamówienie od Eko Smak.

 

Dostępność produktów

Eko Smak posiada bardzo obszerny asortyment na stanie swojego sklepu. Nie wszystkie towary są jednak dostępne od ręki. Informacje o dostępności danego produktu znaleźć można przy wybranym produkcie. Znajduje się tam również informacja o czasie realizacji zlecenia. Produkty mogą zatem zostać wysłane do Klienta w ciągu 24 godzin, a nawet kilku lub kilkunastu dni. Eko Smak dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte na stronie odzwierciedlały faktyczny stan magazynów, czasami może się jednak zdarzyć, że czas wysyłki ulegnie wydłużeniu – w takiej sytuacji Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany.

Zamówienie kilku produktów w sklepie o różnym czasie dostawy jest równoznaczne z wysyłką zamówienia zgodnie z najdłuższym czasem wysyłki. Klient może również zdecydować się na realizację zamówienia w sposób częściowy. Wystarczy wtedy poinformować obsługę sklepu wpisując odpowiednią wiadomość w uwagach do zamówienia, lub kontaktując się telefoniczne z obsługą sklepu.

 

Formy płatności

Płatność elektroniczna (PayPal, PayU) – najwygodniejsza i najszybsza forma zapłaty za zakupy. Po wykonaniu przelewu (w dni robocze), natychmiast otrzymujemy informację o płatności i przystępujemy do realizacji zamówienia.

Przelew bankowy – przelew ten księgowany jest na koncie naszego sklepu w zależności od banku z którego zostanie on wykonany. Pieniądze znajdują się na koncie Eko Smak zwykle w ciągu 2 dni roboczych. Dopiero po zaksięgowaniu przelewu następuje realizacja zamówienia.

Gotówka – jest to najszybsza forma zapłaty. Gotówką można zapłacić przy osobistym odbiorze towaru z naszego sklepu, jak również w przypadku dostawy produktów do domu Klienta. Płatność gotówką w przypadku dostawy do domu obciążona jest dodatkowymi, niewielkimi kosztami.

» formy płatności 

Forma dostawy

Paczkomaty – przesyłka dostarczana jest do wybranego punktu w ciągu 1-2 dni roboczych.

Przesyłka kurierska – najszybsza forma dostawy. Przesyłka jest dostarczana do klienta w ciągu 24 h od dnia nadania (dotyczy dni roboczych).

Poczta polska - czas realizacji dostawy to zwykle 2-3 dni robocze od dnia nadania przesyłki.

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl